تبلیغات
مد و فشن - مدهای مردانه پاییز و زمستان امسال کدامند ( پیشنهاد میکنم حتما ببینید - اختصاصی )

مد و فشن

طراحان لباس 5487در پاییز و زمستان 2008، از تزئینات نمایشی مدل های فصل قبل دست برداشتند و در عوض به روی سادگی طرح ها، مدل های قابل پوشیدن، دوخت و آستر دوزی های مرتب و بی نقص تمرکز کرده اند تا مدل هایی مدرن با ساده سازی داشته باشند.

کاپشن های کمردار در فرم های کلاسیک، کت های دوردیف دگمه دار، کت های مخمل کبریتی و الگوهای سنتی در رنگهای مات و سرد، در این دوره تجدید حیات یافته اند و دوباره مد شده اند.

از سایر مدل هایی که در پاییز 5487امسال رایج خواهند بود، کاپشن های 5487خلبانی و مدل های ارتشی است.

یک خبر خوب هم برای شما داریم، بیشتر کاپشن ها و کتهای پاییز 2008 به این زودی از مد نمی رود و می توانید آنها را در فصل های بعدی هم بپوشید.

در اینجا چند مدل از لباس های مهم و اصلی پاییز امسال را نام می بریم.

مدل های دو ردیف دگمه دار

مدل های دوطرف دگمه دار در مجموعه کت و کاپشن های پاییز 2008 نقش بسیار مهمی دارد و در انواع مدل های لباس گرم شامل کت، کاپشن، کتهای اسپرت و ژاکت ها، نمونه هایی از این سبک شیک دیده می شود. این سبک مدل جالب را در یک بارانی یا کت بلند کلاسیک امتحان کنید.
مدل لباس پاییزی مردانه | www.fashionmodel.mihanblog.com

این 5487بارانی دو طرف دگمه دار دو جیب دارد و در قسمت پشت کمر دار است.

 5487
مدل های مخمل کبریتی
صرفنظر از پارچه های کتانی راه راه، کمتر پارچه ای مثل مخل کبریتی کاربردی است. کت های مخمل کبریتی، بسیار راحت، نرم و قابل پوشیدن است و یک لباس عالی برای افزودن به قفسه لباس پاییزی شما است.

مدل لباس پاییزی مردانه,فشن پاییزی مردانه,ست مردانه پاییزی,fashionmodel.mihanblog.com
 5487این نمونه کت مخمل کبریتی که در تصویر بالا 5487می بینید، با لباس های غیررسمی و معمولی مانند تی شرت های ساده بی رنگ، پیراهن های شطرنجی یا سوئیت شرتهای نازک بسیار عالی ست می شود و برعکس مدل قبلی چندان گرانقیمت هم نیست.
رنگ قهوه ای خاکی و خاکستری که دو رنگ برجسته این فصل هستند، بهترین انتخاب ها برای این کت اسپرت هستند.
 5487

مدل های رسمی مردانه

بر مدل های پاییز مردانه امسال رسمیت حاکم شده است، البته به همراه تجملی که در نوع پارچه و برش لباس ها به کار می رود. تاکید بر روی لباس های کلاسیک شیک، تحت تاثیر دهه های گذشته، نیز در لباس های این فصل مشاهده می شود. 5487بهترین مدل 5487یک کت مردانه رسمی مانند تصویرپایین 5487 است.
مدل لباس پاییزی مردانه,فشن پاییزی مردانه,ست مردانه پاییزی,fashionmodel.mihanblog.com

 5487این کت بر خلاف کت های رسمی، کوتاه و بدون دنباله است و راحت تر پوشیده می شود؛ این کت حتی اگر با یک پیراهن سفید ساده و یک شلوار جین پوشیده بشود، با وجود ساتنی که در برگردان یقه دارد، ظاهری جدی و رسمی به این لباس می بخشد.
این کت نخی مشکی رنگ، جیب نماهایی در سمت چپ قفسه سینه و جلو لباس؛ سه جیب مخفی در لایه داخلی و دگمه های مشکی در سردست دارد.

مدل های خلبانی

زمان هایی وجود دارد که یک کاپشن غیررسمی و معمولی کاربرد دارد و پوشیدنش مناسب است، طراحان با آگاهی از این موضوع، کاپشن های مدل خلبانی را درکنار لباس های شیک تر و رسمی تر مجموعه کاپشن و کت پاییز 2008 خود ارائه کردند. این نوع مدل ها حسی 5487غیررسمی به هر لباسی است.
مدل لباس پاییزی مردانه,فشن پاییزی مردانه,ست مردانه پاییزی,fashionmodel.mihanblog.com
این کاپشن چرم شکلاتی تیره، به فرم تنگ و چسب برش خورده است و کوکها و بخیه های آن روی لباس کاملا مشخص و قابل دیدن است. این لباس کیفیت عالی و ماندگاری زیادی دارد که به سرعت آن را به یک لباس اصلی قفسه لباس شما بدل می کند و در سال های بعدی هم می توانید از آن استفاده کنید.
 5487
به دنبال لباس هایی باشید که در پاییزو رمستان امسال 5487مد باشد و در فصل بعد هم از مد نرود و بتوانید آن را بپوشید، برای این منظور این مدل های کلاسیک مدرن در رنگهای تیره که از جنس خوب و کیفیت عالی برخوردار است و از پارچه های بادوام تهیه شده است، انتخاب کنید و دقت کنید که دارای تزئینات اضافی نباشد.

مدل های فاستونی شطرنجی وراه راه

این کت فاستونی شطرنجی با 5487الهام از کت های 5487ارتشی که طول آن تا روی کمر است یکی از 5487مد های 5487اصلی پاییز 2008 است. این مدل 5487کت ها را می توانید به همراه یک تی شرت، پیراهن مردانه، پلوور، ژاکت یا ژیلت بپوشید.
مدل لباس پاییزی مردانه,فشن پاییزی مردانه,ست مردانه پاییزی,fashionmodel.mihanblog.com

این مدلی که در 5487بالا می بینید کتی 5487شیک 5487و مناسب پوشیدن در روز و شب است، 60 درصد پشم است و دارای زیپ جلوی مخفی و قزن قفلی است که در جلو بسته می شود. این کت که دارای چهار جیب جلو است، مدلی راحت و شیک برای فصل پاییز امسال خواهد بود.